הפלגות באירופה

במהלך השנים האחרונות, אי אפשר שלא לשים לב לדעיכה של חבילות נופש באירופה אשר מתחילות ונגמרות בטיסה ולעלייה של הפלגות נופש באירופה, הפלגות אשר מתרחשות במסגרת של אונייה עצומה, גדולה, מפוארת ומאובזרת ביותר, ובעיקר כזו אשר מאפשרת לכל הטיילים והתיירים אשר מעוניינים לחוות וליהנות מאירופה באופן שונה, מיוחד, אטרקטיבי, אחר ואפילו 'קלאסי'. כן כן, יותר טיילים ותיירים מספרים, כי אין בכלל מה להשוות בין טיול באירופה במטוס לבין טיול באירופה אשר מתרחש באמצעות הפלגה על פני ימות אירופה השונות, וזאת באופן שאינספור נופים מדהימים של אינספור ארצות אירופה פשוט נמצאים במרחק נגיעה ו'מול העיניים' של אורחי הספינה, שלא לדבר על החוויה של עגינת הספינה באחד מנמלי אירופה. בנוסף, אחד מן היעדים התיירותיים המבוקשים ביותר מבחינת הפלגות באירופה רבות הינו ברצלונה, הלא היא בירת ספרד, ואחד מן הערים היפות בעולם. בנוסף, מדובר ביעד תיירותי אשר פשוט מתבקש להגיע אליו באמצעות הפלגה.

כל מה שצריך לדעת על ברצלונה ועוד

מאז ומעולם, ברצלונה הייתה אחת מן היעדים המבוקשים ביותר על ידי לקוחות של כל סוכנות נסיעות לחו"ל. בטח כאשר עיר זו הינה עיר הבירה של מדינת ספרד היפהפה, העיר השנייה בגודלה (אחרי מדריד), בירת קהילת הקטלונים ועיר אשר מתגוררים בה מעל 4 מיליון תושבים קבועים ועוד כמה מיליונים של תיירים במהלך כל ימות ועונות השנה – אבל עצם המיקום שלה, הוא זה שהופך אותה לאחד מן היעדים המבוקשים ביותר מבחינת הפלגות לאירופה. מבחינה פיזית וגיאוגרפית, העיר ממוקמת לה ממש על חוף הים התיכון, בין השפכים של נהרות הבסוס והליוברגט וכאשר בתוכה פועל נמל ברצלונה, הלא הוא הנמל החשוב ביותר באירופה ותחנת העגינה של הפלגות נופש רבות. באופן מובן ביותר, ההפלגה לאירופה הינה קסומה, 'אירופאית' במלוא מובן המילה, עוגנת ועוצרת ביעדים אירופיים קסומים ומספקת לאורחים של האונייה המפליגה חוויה תיירותית עוצמתית ויוצאת דופן – וזה עוד לפני החוויה של העיר עצמה.

cruise ship at Peso da Regua, Douro Valley, Portugal

ברצלונה – חווית אחת שלמה של אתרים ואטרקציות תיירותיים

ובכן, כיאה לעיר הבירה של ספרד ועיר בעלת מורשת היסטורית ותרבותית עשירה במיוחד, בברצלונה ניתן למצוא אינספור אטרקציות ואתרים תיירותיים וביניהם הבאים: קשת רחבה ומגוונת של מוזיאונים (וביניהם מוזיאון פיקאסו, מוזיאון השוקולד, מוזיאון המדע, חואן מירו ועוד) / אטרקציות ייחודיות (וביניהן גן החיות העירוני, עולם המים של קטלוניה, עולם האקווריום ועוד) / כנסיית סגרדה פמיליה, אחת מהכנסיות הקדושות והמפורסמות ביותר בספרד, שלא לדבר על היופי המדהים והחזות המרשימה במלוא מובן המילה שלה / שדרות הרמבלה (ללא ספק, אחת מן האטרקציות הגדולות ביותר של העיר, אטרקציה אשר מתחילה מהכיכר של קטלוניה וממשיכה עד חוף הים, כוללת בתוכה את הרובע הגותי, מוזיאון השעווה, אנדרטת קולומובס, חופי ים קסומים ועוד) ועוד אטרקציות רבות ומגוונות. חשוב לציין, כי הפלגות נופש לברצלונה רבות עוגנות בחוף הים הסמוך לשדרות אלו, מה שמאפשר לאורחי הספינה להסתער על השדרות ולחוות באופן בלתי אמצעי מהעיר ברצלונה.

הצטרפו עוד היום להפלגת נופש לברצלונה
 

מדי יום, יוצאות יותר ויותר הפלגות לאירופה. בהתאם, יותר ויותר חברות ספנות מציעות חבילות הפלגה באירופה ונופש איכותיות ואטרקטיביות ביותר ובעיקר לברצלונה וספרד. יחד עם זאת, יש להיעזר בשירותיו התיירותיים והמקצועיים של סוכנות נסיעות, וזאת שכן כל אחת מן ההפלגות האמורות מתרחשות על פני אונייה כזו או אחרת, מאופיינת בלוח זמנים ועגינות שונה, מפליגה על פני מסלול אחר מבחינה אקלימית, נופית וגיאוגרפית, מספקות נופש אשר מתרחש במסגרת פרק זמן כזה או אחר של ימים (שלא לדבר על מחירים) ועוד. יחד עם זאת, אין אחד אשר לא מוצא בדיוק את ההפלגה אשר מתאימה לו, וזאת הודות לשירות המקצועי של סוכנות נסיעות מיומנת.